0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
AC Milan
۰
۱
Internazionale Milano
inprogress
۲۲:۱۵
AS Roma
۱
۳
Bologna F.C.
Finished
۲۰:۰۰
  Spain La Liga
Sevilla FC
۰
۰
Real Mallorca
inprogress
۲۲:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Farense
۱
۱
SL Benfica
inprogress
۲۲:۴۵
  Ukraine Premier League
FC Shakhtar Donetsk
۲
۱
Zorya Luhansk
Finished
۱۸:۳۰
Metallist 1925 Kharkiv
۱
۱
Obolon Kiev
Finished
۱۶:۰۰
FC Minaj
۱
۱
FC Rukh Lviv
Finished
۱۳:۳۰
  England Championship
Middlesbrough FC
۲
۳
Leeds United
inprogress
۲۲:۳۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group B
Japan U23
۰
۱
South Korea U23
Finished
۱۶:۳۰
United Arab Emirates U23
۱
۲
China U23
Finished
۱۶:۳۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group C
Saudi Arabia U23
۱
۲
Iraq U23
Finished
۱۹:۰۰
Thailand U23
۰
۱
Tajikistan U23
Finished
۱۹:۰۰
  Turkey Super Lig
Sivasspor
۲
۲
Fenerbahce SK
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Bundesliga Women
FC Bayern Munchen (W)
۳
۰
Werder Bremen (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Spain LaLiga 2
FC Cartagena
۰
۰
Real Oviedo
inprogress
۲۲:۰۰
  Bulgaria B PFG
Septemvri Sofia
۱
۲
FC Dunav Ruse
Finished
۱۷:۳۰
FK CSKA 1948 II
۰
۱
Marek Dupnica
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico LIGA MX
Cruz Azul
۲
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۳:۳۰
  Colombia Primera A
Deportes Tolima
۲
۱
Patriotas Tunja
Finished
۰۵:۰۰
Independiente Medellin
۲
۲
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۲:۵۰
Deportivo Cali
۲
۰
Envigado
Finished
۰۰:۴۰
  Sweden Allsvenskan
IF Elfsborg
۱
۲
Kalmar FF
Finished
۲۰:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Bulleen Lions
۱
۱
Kingston City
Finished
۱۴:۰۰
  Ireland Premier Division
Derry City
۱
۰
St Patrick's Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
Shelbourne FC
۰
۰
Shamrock Rovers FC
inprogress
۲۲:۱۵
Sligo Rovers FC
۰
۰
Galway United
inprogress
۲۲:۱۵
  Oman Professional League
Sur SC
۳
۱
Al Seeb
Finished
۱۹:۴۵
Sohar Club
۱
۱
Bahla Club
Finished
۱۷:۲۵
Al Nasr SCSC
۱
۲
Al Rustaq
Finished
۱۷:۲۵
  Denmark Superliga
FC Nordsjaelland
۷
۲
AGF Aarhus
Finished
۲۰:۳۰
  England Premier League 2
Leeds United U21
۱
۱
Everton U21
Finished
۱۶:۰۰
Sunderland U21
۲
۱
FC Liverpool U21
inprogress
۲۱:۳۰
Blackburn Rovers U21
۲
۲
Arsenal U21
inprogress
۲۱:۳۰
Nottingham Forest U21
۰
۲
Reading U21
Interrupted
۲۱:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
AL Ain
۳
۱
Hajer
Finished
۱۹:۴۰
Al Taraji
۰
۳
Al-Baten
Finished
۲۱:۱۵
Ohod Madinah
۱
۱
Al-Safa FC
Finished
۱۹:۵۵
  Egypt Premier League
Al Ittihad Al Sakandary
۱
۱
El Ismaily Sporting Club
Finished
۲۰:۳۰
FC Masr (ZED)
۳
۰
El Gounah
Finished
۱۷:۳۰
El Dakhleya
۱
۱
Future FC
Finished
۲۰:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Thun
۱
۰
FC Sion Sitten
inprogress
۲۱:۴۵
  Tanzania Premier League
Tanzania Prisons
۰
۰
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
  France National
FC Sochaux
۲
۰
Chamois Niortais FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Ferrocarril Midland
۱
۰
CS Dock Sud
Finished
۰۰:۴۵
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۴
۴
Guarani Asuncion
Finished
۰۱:۰۰
Nacional Asuncion
۰
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
  United States NWSL
Seattle Reign FC (W)
۱
۲
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۱:۳۰
Angel City FC (W)
۲
۱
North Carolina (W)
Finished
۰۳:۰۰
  India R League A Division
Sunrise FC Sirohi
۱
۱
Royal Jaipur
Finished
۰۸:۳۰
ASL FC
۰
۲
Jaipur Elite
Finished
۱۳:۳۰
  Armenia Premier League
FC Van Charencavan
۲
۳
Alashkert
Finished
۱۴:۳۰
West Armenia
۱
۲
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Iraklis 1908 FC
۱
۰
Aiolikos Mytilene
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia Virsliga
Valmieras FK
۰
۱
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۸:۰۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Breidablik Kopavogur (W)
۳
۰
Keflavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Stjarnan (W)
۱
۲
Vikingur Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Fylkir Reykjavik (W)
۰
۰
Throttur Reykjavik (W)
inprogress
۲۲:۴۵
Tindastoll/Hvot (W)
۰
۱
FH Hafnarfjodour (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Bahrain Premier League
Al Khalidiyah
۴
۲
Al-Najma Manama
Finished
۱۹:۳۰
Al-Ahli Manama
۰
۰
Manama
Finished
۱۹:۳۰
Busaiteen Club
۲
۱
Al-Muharraq
Finished
۱۹:۳۰
  Indonesia Liga 1
PSIS Semarang
۲
۱
RANS Nusantara
Finished
۱۵:۳۰
Persis Solo
۲
۱
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۱:۳۰
  Ethiopia Ethiopia Higher League
Woldia
۱
۱
Bench Maji Buna FC
Finished
۰۹:۳۰
Siltie Worabe
۱
۲
Nekemte Ketema
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Alianza FC (W)
۱
۰
America de Cali (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Umraniyespor
۱
۰
Kocaelispor
Finished
۲۰:۳۰
  Peru Liga 2
CD Universidad San Martin de Porres
۰
۱
Academia Deport. Cantolao
inprogress
۲۱:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Tacoma Defiance
۱
۰
Vancouver Whitecaps II
Finished
۰۶:۳۰
Colorado Rapids II
۰
۲
North Texas SC
Finished
۰۰:۰۰
Portland Timbers II
۳
۴
Minnesota United FC II
Finished
۰۰:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۱
۳
Achuapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Coban Imperial
۳
۳
Guastatoya
Finished
۰۰:۳۰
Club Xelaju
۱
۰
Deportivo Mixco
Finished
۰۰:۳۰
Huehueteco Xinabajul
۲
۰
Antigua Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
Malacateco
۰
۰
Zacapa Tellioz
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Coatepeque FC
۰
۴
CSD Municipal
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division
AD San Carlos
۰
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۴:۴۵
AD Municipal Liberia
۳
۱
CS Cartagines
Finished
۰۳:۳۰
Santos de Guapiles
۲
۱
Puntarenas FC
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Heidelberg Utd U23
۳
۰
Moreland City U23
Finished
۱۲:۳۰
  Hungary NB II
Gyori ETO FC
۰
۱
Szeged-Csanad Grosics
inprogress
۲۱:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
SC FC Petrolul Ploiesti
۱
۱
FC UTA Arad
Finished
۱۹:۳۰
  England Northern Premier League
Matlock Town
۲
۰
Ashton United
inprogress
۲۲:۱۵
  Chile Primera Division
Cobreloa Calama
۰
۳
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Union Espanola
۵
۳
Copiapo
Finished
۰۱:۰۰
  Europe UEFA Youth League
Olympiacos FC U19
۳
۰
AC Milan U19
Finished
۱۹:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al-Hudood Sports Club
۱
۲
Al Naft
Finished
۱۶:۱۵
Duhok
۲
۲
Naft Al-Wasat
Finished
۱۸:۴۵
  Dominican Republic Liga Mayor
Universidad O&M FC
۰
۱
Atletico Pantoja
Finished
۰۱:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Ittihad Kalba U21
۲
۴
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۷:۳۰
Al Jazira U21
۳
۳
Al Sharjah SC U21
Finished
۱۷:۳۰
Al Nasr SC U21
۱
۳
Al Bataeh U21
Finished
۱۷:۳۰
Baniyas SC U21
۵
۵
Khor Fakkan U21
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
IL Sandviken
۲
۱
FK Haugesund II
Finished
۱۹:۰۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
AZ Alkmaar Reserves
۲
۱
VVV Venlo
inprogress
۲۱:۳۰
PSV U21
۲
۰
FC Utrecht Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Warta Poznan
۵
۲
Stal Mielec
Finished
۲۰:۳۰
  Paraguay Championship Women
Sportivo Trinidense (W)
۱
۰
Cerro Porteno (W)
Finished
۰۱:۴۵
  Norway 2. Division Avd. 1
Oern-Horten
۲
۳
Brann 2
Finished
۱۷:۳۰
FK Eik Tonsberg
۴
۳
Viking 2
Finished
۱۹:۳۰
  Republic of Korea WK-League
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۲
۰
Changnyeong FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۲
۰
Seoul City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Boeun Sangmu (W)
۰
۰
Sejong Sportstoto (W)
Finished
۱۰:۳۰
Suwon (W)
۳
۲
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Lecce U19
۱
۰
Sampdoria U19
Finished
۱۲:۳۰
  Panama LPF
UMECIT
۰
۰
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۰:۳۰
Sporting San Miguelito
۳
۲
Costa Del Este
Finished
۰۲:۴۵
  Aruba Aruban Division di Honor
Bubali SC
۳
۰
Rooi Afo
Finished
۰۱:۳۰
SV Caiquetio
۲
۴
Sport Club United
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League One
South Georgia Tormenta FC
۰
۳
Greenville Triumph SC
Finished
۰۳:۰۰
  Nigeria NNL
Osun United
۰
۰
Solution FC
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Oppsal
۴
۳
Sarpsborg 08 2
Finished
۲۰:۳۰
Ullern
۲
۲
KFUM 2
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay Reserve League
CA Penarol Reserves
۱
۰
Montevideo City Torque Reserve
inprogress
۲۲:۰۰
Boston River Reserves
۲
۰
Atletico Fenix Montevideo Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Danubio Reserves
۰
۰
Albion Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Montevideo Wanderers Reserves
۰
۰
CA River Plate Montevideo Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Maldonado Reserves
۰
۰
Nacional de Montevideo Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Racing Club de Montevideo Reserves
۰
۰
Juventud De Las Piedras Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
CA Progreso Reserves
۰
۰
Liverpool Montevideo Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
RB Bragantino (W)
-
-
Gremio RS (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Plymouth Parkway
۰
۲
AFC Totton
inprogress
۲۲:۱۵
  Argentina Torneo Federal A
Ciudad de Bolivar
۱
۰
Juventud Unida Universitario
Finished
۲۱:۰۰
Central Norte Salta
۲
۱
Crucero del Norte
Finished
۰۲:۰۰
Sarmiento de la Banda
۴
۰
Juventud Antoniana
Finished
۰۲:۰۰
Sportivo AC Las Parejas
۱
۱
Defensores de Pronunciamiento
Finished
۰۲:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Gulf Heroes FC
۱
۲
Dubai United FC
Finished
۱۷:۳۰
Gulf Heroes FC
-
-
Dubai United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Super Liga
IMT Novi Belgrade
۰
۰
Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۷:۳۰
Mladost Lucani
۳
۱
Napredak Krusevac
Finished
۱۹:۳۰
  Panama Liga Prom
Herrera Reserves
۲
۴
Veraguas FC Reserves
Finished
۰۲:۳۰
CD Universitario Reserves
۲
۳
Los Santos
Finished
۰۰:۰۰
Udelas FC
۲
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Tauro FC Reserves
-
-
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Estudiantes Rio Cuarto
۲
۰
Deportivo Moron
Finished
۰۲:۳۰
CD Maipu
۱
۰
Club Atletico Guemes
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico de Rafaela
۱
۲
CA San Telmo
Finished
۰۱:۰۰
Almirante Brown de Lules
۱
۲
Brown de Adrogue
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Lajeadense RS
۱
۱
Futebol Com Vida
Finished
۰۱:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Bolivar SC
۱
۱
Academia Anzoategui
Finished
۰۰:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Universidad Central de Venezuela
۰
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۱
۳
San Luis FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Ghana Premier League
Berekum Chelsea
۲
۰
Medeama
Finished
۱۸:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Linfield FC
۱
۱
Larne
inprogress
۲۲:۱۵
  El Salvador Primera Division
Santa Tecla FC
۰
۰
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
۰۱:۰۰
CD Platense Zacatecoluca
۰
۲
Alianza FC
Finished
۰۱:۰۰
Jocoro FC
۰
۰
CD Aguila
Finished
۰۱:۰۰
CD Dragon
۳
۲
Fuerte San Francisco
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۳
۰
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۱:۳۰
Tijuana (W)
۵
۲
Santos Laguna (W)
Finished
۰۳:۳۶
  Uruguay Segunda Division
Albion FC
۰
۰
Tacuarembo
Finished
۰۴:۱۵
Club Oriental
۳
۲
Uruguay Montevideo
Finished
۰۰:۲۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Bulleen Lions U23
۶
۱
Kingston City U23
Finished
۱۱:۴۵
  Georgia Erovnuli Liga 2
Dinamo Tbilisi II
۳
۱
FC Shturm Sartichala
Finished
۱۷:۳۰
FC Spaeri
۰
۱
FC Rustavi
Finished
۱۸:۳۰
Aragvi Dusheti
۳
۱
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۵:۳۰
FC WIT Georgia Tblisi
۱
۰
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۶:۳۰
FC Gareji
۲
۱
Kolhketi Khobi
Finished
۱۵:۳۰
  Northern Ireland NIFL Reserves League
Newry City Reserves
۰
۲
Glentoran Reserves
inprogress
۲۲:۱۵
Larne Reserves
۰
۲
Coleraine Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Loughgall Reserves
۰
۰
Carrick Rangers Reserves
inprogress
۲۲:۱۵
  Poland II Liga
Olimpia Elblag
۱
۱
Stomil Olsztyn
Finished
۱۹:۴۵
  England Professional Development League
Crewe Alexandra U21
۱
۴
Fleetwood Town U21
Finished
۱۵:۳۰
Charlton Athletic U21
۲
۳
Sheffield Utd U21
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Real Apodaca FC
۲
۳
Tecos
Finished
۰۱:۳۰
Saltillo FC
۰
۱
Tritones Vallarta MFC
Finished
۰۱:۳۰
Coras Tepic
۱
۲
Correcaminos II
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie B
AA Ponte Preta
۱
۱
Coritiba FBC
Finished
۰۰:۳۰
  Australia FFA Cup
Westvale
۱
۵
Oakleigh Cannons
Finished
۱۳:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Limache
۲
۲
Santiago Wanderers
Finished
۰۱:۰۰
  Chile Segunda Division
Provincial Ovalle
۲
۱
Deportes Concepcion
Finished
۰۱:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۶
۲
Biavo FC (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
Fortaleza CE
۵
۰
AE Altos
Finished
۰۱:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۲
۲
Motagua
Finished
۰۲:۳۰
  India Shillong Premier League
Nangkiew Irat
۱
۲
Rangdajied United FC
Finished
۱۳:۱۵
  Mongolia Premier League
Bavarians FC
۰
۵
Khangarid Klub
Finished
۱۴:۴۵
  Syria Youth League
Al-Taliya U23
۲
۰
Al-Wahba U23
Finished
۱۶:۳۰
Al-Karamah U23
۱
۰
Al-Jaish Damascus U23
Finished
۱۶:۳۰
Al Sahel Tartous U23
۰
۰
Tishreen U23
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Superettan
Orebro SK
۳
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Linkopings FC (W)
۱
۱
BK Hacken (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Ireland Munster Senior League
UCC
۱
۲
College Corinthians FC
inprogress
۲۱:۰۰
Rockmount AFC
۰
۱
Midleton FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Mali Premiere Division
Afrique Football Elite
۰
۱
Onze Createurs
inprogress
۲۲:۰۰
Stade Malien de Bamako
۲
۱
USC Kita
Finished
۲۰:۰۰
  Iceland U19 League
HK/Ymir U19
۱
۱
Vikingur Reykjavik U19
inprogress
۲۲:۰۰
FH Hafnarfjordur U19
۳
۱
Selfoss/Arborg U19
inprogress
۲۱:۴۵
  India Mumbai Premier League
Millat FC
۲
۳
Hope United
Finished
۱۴:۰۰
  Iceland League Cup Women
KR Reykjavik (W)
۱
۰
Alftanes (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia Primera B
Real Santander
۲
۳
Boca Juniors Cali
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Figueirense U20
۰
۲
Hercilio Luz U20
Finished
۲۱:۰۰
  United States MLS
Charlotte
۰
۳
Minnesota United
Finished
۰۱:۳۰
Los Angeles Galaxy
۴
۳
San Jose Earthquakes
Finished
۰۳:۴۵
  Portugal Liga Segunda
Nacional Madeira Funchal
۳
۱
Benfica Lisbon B
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico U23 League
Club Tijuana U23
۲
۰
Puebla U23
inprogress
۲۲:۱۵
  England Northern League Division One East
Liversedge
۱
۰
Grantham Town
inprogress
۲۲:۱۵
  Mauritania Division 2
Star Arafat
۰
۰
FC Brakna
inprogress
۲۲:۱۵
FC Dar El Barka
۰
۱
Widad Arafat
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Argentino de Rosario
-
-
Deportivo Espanol
inprogress
۲۲:۰۰
Sportivo Barracas
۰
۰
Juventud Unida San Miguel
inprogress
۲۲:۰۰
Argentino de Rosario
-
-
Deportivo Espanol
inprogress
۲۲:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
۰
۲
Hassleholms IF
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia HNL
NK Rudes Zagreb
۰
۲
NK Varazdin
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
OFK Vrsac
۰
۰
Mladost Novi Sad
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۱
Club Guarani Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۰۰
  Nicaragua Primera Division
UNAN Managua
۰
۱
Diriangen FC
Finished
۰۴:۳۰
Organica Masachapa FC
۰
۵
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Alajuelense (W)
۱
۰
Sporting FC (W)
Finished
۰۲:۰۰
  Brazil Serie C
Floresta EC
۱
۲
Botafogo PB
Finished
۰۱:۳۰
  Slovenia U19 League
Ns Mura U19
۳
۱
Olimpija Ljubljana U19
Finished
۱۷:۳۰
  Burkina Faso Premier League
AS Douanes Ouagadougou
۳
۱
ASEC Koudougou
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Goiano U20
Vila Nova U20
۰
۰
Atletico Goianiense U20
inprogress
۲۲:۰۰
  Belgium U21 Pro League
KMSK Deinze U21
۱
۱
Francs Borains U21
Finished
۲۱:۰۰
Lierse Kempenzonen U21
۱
۱
KV Kortrijk U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie A
Botafogo RJ
۵
۱
EC Juventude
Finished
۰۱:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۰
۳
Sao Paulo FC
Finished
۰۱:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Lokomotiv Oslo
۲
۱
Molde FK 2
Finished
۱۹:۳۰
Funnefoss/Vormsund
۲
۲
Kristiansund BK 2
Finished
۱۹:۳۰
Hodd IL II
۳
۳
Spjelkavik
Finished
۲۰:۰۰
  Ethiopia Premier League
Bahir Dar Kenema
۲
۱
Wolkite City
Finished
۱۸:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
FC Alga
۱
۱
FK Dordoi Bishkek
Finished
۱۴:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
SLH St Pauls Utd
۱
۱
Conaree United
Finished
۰۲:۳۰
  El Salvador Segunda Division
C.S.D Vendaval
۰
۶
FC Los Laureles
Finished
۰۰:۳۰
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
PR Surf
۷
۰
Guaynabo Gol SC
Finished
۰۳:۳۰
  China Jia League
Guangzhou FC
-
-
Wuxi Wugou
Finished
۱۵:۰۰
  Armenia 1. Division
FC Andranik
۰
۲
BKMA Yerevan II
Finished
۱۵:۳۰
Syunik
۰
۰
FC Onor
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Åtvidabergs FF
۲
۰
Smedby AIS
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Honefoss BK
۱
۰
Fredrikstad 2
Finished
۲۰:۳۰
  Sierra Leone Premier League
Luawa FC
۰
۱
Lamboi
inprogress
۲۰:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
San Antonio Bulo Bulo
۰
۰
Independiente Petrolero
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید